Barbarzyński kuchcik!

Evir w dniu 18 grudnia 2021

Na pewno najbardziej ekscytującym momentem świąt jest ten, kiedy pod wielką choinką w Orgrimmarze znajdujemy nasze prezenty! A kiedy już dowiemy się jak długą rózgę sprezentował nam Greatfather Winter za nasze całoroczne uczynki, nadchodzi nie mniej miły czas konsumpcji wypieków oraz potraw świątecznych. Miło jest porzucić zasady racjonalnego odżywiania i napełnić brzuchy pysznymi pierogami, bigosem, makowcem... A po świętach turlać się na siłownię (nowy rok, nowy/nowa ja).

W tym roku zachęcamy, żeby podjąć wyzwanie i stać się kreatywnym w kuchni. Celem zabawy jest wykonanie potrawy świątecznej lub sylwestrowej w jakiejkolwiek postaci, nadając jej wygląd lub opis nawiązujący do świata Warcrafta. Poniżej podsuwamy parę pomysłów. Poruszcie waszą fantazję:

  • "Pierniczki koniki korzenne Invincible - nie dropnął po 736587423 próbach? Tych ciasteczkowych możesz mieć ile tylko chcesz!"
  • "Zupa [rybna] z Murloka - pachnie okropnie, smakuje jeszcze gorzej"
  • "Gobliński cydr z oleju silnikowego - nie pij przy otwartym ogniu"

Pula nagród

  • World of Warcraft the Official Cookbook
  • Kupon na druk modelu 3d (modele można znaleźć na tej stronie, kwestie techniczne co do wielkości druku / materiału / możliwości drukarki, będą do przedyskutowania z Darastrixem)
  • 300k in-game (z dedykacją na WOW Token)

Termin zgłaszania prac

  • 31.12.2021 godz.: 23:59

Forma zgłaszania prac

  • [zdjęcie oraz opis tekstowy]. Na zdjęciu obok potrawy konkursowej prosimy umieścić podpis na kartce #barbarzyncywinterveil2021 - jest to warunek konieczny, który będzie gwarancją, że zdjęcie jest aktualne a potrawa została wykonana przez osobę zgłaszającą.

Prace prosimy przesyłać na adres email: barbarzyncy.konkursy(małpa)gmail.com

Ogłaszanie wyników

Komisja konkursowa: Grono oficerskie oraz zaproszeni do głosowania byli oficerowie i weterani. Listę głosujących opublikujemy przed rozpoczęciem głosowania.

Ogłoszenie wyników nastąpi live na przygotowanym wcześniej kanale na Discordzie.

Zwycięzca będzie miał do wyboru jedną z trzech nagród z puli. Drugie miejsce, jedną z dwóch pozostałych oraz trzecie miejsce otrzyma nagrodę, która nie została wybrana.

© 2024
Lok'tar ogar!